Serwis TIR Wolfsburg – naprawiamy ciężarówki w Wolfsburgu.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Wolfsburg jest miastem położonym na terenie środkowych Niemiec w Dolnej Saksonii. Jest to miejscowość na prawach powiatu.

Miejscowość ta jest znana przede wszystkim jako bardzo ważny ośrodek przemysłu samochodowego, ponieważ z tego miasta wywodzi się marka Volkswagen.

Oczywiście ten fakt oraz liczne ważne trasy przebiegające przez Wolfsburg sprawiają, że w mieście tym oraz jego okolicach można odnotować wzmożony ruch zestawów TIR i samochodów ciężarowych.

Oferta naszej firmy została przygotowana z myślą o osobach oraz przedsiębiorcach posiadających pojazdy ciężarowe i zestawy TIR, które uległy nagłej awarii na trasie w okolicach Wolfsburga. Zapewniamy skuteczne usługi związane z szeroko pojętym serwisem i mechaniką takich pojazdów, a także ich naczep.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami serwisowymi rozsianymi w różnych regionach Niemiec, w tym również w okolicach Wolfsburga. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie efektywnie realizować naprawy bezpośrednio na trasie na miejscu wystąpienia awarii. Nasi polscy pracownicy ustalają telefonicznie z klientem rodzaj awarii i organizują części, a następnie dojeżdżają na miejsce z nimi oraz ze sprzętem. Warto dodać, że nasze usługi są wykonywane całodobowo w trybie 24/7.

Sprzęt nie jest naszym jedynym atutem. Zatrudniamy również mechaników, którzy posiadają szerokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Zalety te sprawiają, że nasz personel posiada sporą wiedze oraz doskonałe umiejętności związane z naprawą i serwisem zestawów TIR i pojazdów ciężarowych bezpośrednio w terenie. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie ze standardowymi oraz bardziej złożonymi awariami i usterkami pojazdów ciężarowych.

Zawsze kładziemy duży nacisk na wysoką precyzję oraz szybkie tempo pracy. Po wykonaniu przez nas pracy, samochód będzie gotowy do dalszego użytkowania. Nie trzeba więc martwić się stratą cennego czasu czy też pieniędzy w związku z holowaniem całego zestawu do warsztatu.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue