Mobilny serwis TIR Rostock – naprawa ciężarówek, naczep na drodze .

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Rostock jest miastem znajdującym się w północno-wschodnich Niemczech na terenie kraju związkowego Meklemburgia-Pomorze Przednie.

Jest to bardzo ważna miejscowość na prawach powiatu oraz trzeci co do wielkości niemiecki port nad Morzem Bałtyckim.

To sprawia, że w regionie Rostocka możliwe jest obserwowanie sporego ruchu pojazdów ciężarowych z różnymi towarami transportowanymi do oraz z portu.

Nasza oferta obejmuje fachowe wsparcie kierowców ciężarówek i zestawów TIR w tym regionie, w przypadku nagłej awarii pojazdu na trasie.

Nasza szeroka oferta jest powiązana z profesjonalnymi usługami z zakresu serwisowania oraz naprawy pojazdów ciężarowych czy też zestawów TIR w przypadku nagłej awarii. Dysponujemy pojazdami serwisowymi rozmieszczonymi w różnych regionach Niemiec, w tym również w okolicach Rostocka, więc dojazd na miejsce awarii nie zajmuje wiele czasu. Nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz zasilanie pozwalające na wykonywanie czynności naprawczych na trasie.

Potrafimy skutecznie poradzić sobie ze standardowymi i bardziej złożonymi awariami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w ramach którego ustalamy z klientem rodzaj awarii i potrzebny zakres pomocy. Następnie po zorganizowaniu części, nasi pracownicy dojeżdżają na miejsce awarii z komponentami i sprzętem w celu wykonania naprawy. Świadczymy usługi całodobowo przez cały rok.

Ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa usługowego jest również fakt zatrudniania mechaników, którzy są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni. Takie zalety umożliwiają skuteczne naprawianie zestawów TIR na trasie. Nasi pracownicy mówią w języku polskim, więc można uniknąć różnych niedomówień czy też nieporozumień.

Zawsze kładziemy nacisk na wysoką efektywność, precyzję oraz szybkie tempo wykonywanej pracy. Nasza pomoc sprawia, że klient nie musi zaprzątać sobie głowy holowaniem i po naprawie może ruszyć w dalszą drogę.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue