Padeborn – serwis ciężarówek na drodze. Wezwij mobilny serwis!

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Jesteśmy godną polecenia firmą, ponieważ oferujemy skuteczne wsparcie, gdy dojdzie do jakiejś nagłej awarii na trasie. Radzimy sobie skutecznie ze standardowymi oraz poważniejszymi problemami.

Nasze pojazdy są zlokalizowane w wielu kluczowych miejscach, więc po kontakcie telefonicznym i ustaleniu szczegółów, nie trzeba długo czekać na nasz dojazd w rejon Paderborn i skuteczne wykonanie naprawy.

Dzięki nam nie trzeba wzywać pomocy drogowej zajmującej się holowaniem tylko po naprawie można od razu ruszyć w dalszą drogę.

Nasza firma posiada szeroką ofertę z zakresu mobilnego serwisu pojazdów TIR, które ulegną awarii lub uszkodzeniu w Niemczech. Obsługujemy między innymi region miejscowości Paderborn, w pobliżu której przebiega wiele kluczowych tras ważnych dla niemieckiego, a także europejskiego transportu drogowego.

Działamy całodobowo w okolicach Paderborn i innych niemieckich miejscowości. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem przystosowanym do wykonywania napraw i diagnostyki bezpośrednio na trasie, nawet w miejscach bez dostępu do standardowych źródeł energii elektrycznej.

Nasze mobilne serwisy są obsługiwane przez doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. To wszystko przekłada się na precyzyjne oraz szybkie działanie zgodne z wymaganiami klientów i technologią producentów aut.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue