Serwis TIR LIPSK – naprawiamy ciężarówki, naczepy w Lipsku.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Naszym ogromnym atutem jest udzielanie skutecznej pomocy w przypadku nagłej awarii w terenie. Potrafimy skutecznie poradzić sobie zarówno ze standardowymi, jak również bardziej poważnymi awariami.

Samochody serwisowe należące do naszej firmy można znaleźć przy wielu kluczowych niemieckich trasach. To dlatego potrafimy szybko dojechać do Lipska po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, ustaleniu rodzaju awarii i zakresu prac.

Przyjeżdżamy z częściami i specjalistycznym sprzętem, więc nasze wsparcie eliminuje konieczność holowania zestawu TIR, a po naprawie pojazd jest gotowy do dalszej jazdy.

Dysponujemy bogatą ofertą usługową związaną z mobilnym serwisem zestawów TIR, które zostały unieruchomione w wyniku awarii w pobliżu Lipska. Jest to miasto na prawach powiatu położone w Saksonii, które stanowi ogromny ośrodek przemysłowy, a także handlowy. Nic więc dziwnego, że ruch samochodów ciężarowych jest bardzo duży na tym terenie.

Prowadzimy całodobową działalność 24/7 w regionie Lipska oraz innych miejscowościach na terenie Niemiec. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego przystosowanego do pracy bezpośrednio w terenie, nawet w miejscach bez dostępu do prądu. Sprzęt ten obsługują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. To dlatego klienci mogą liczyć na skuteczną, precyzyjną oraz szybką pracę z naszej strony.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue