Kilonia – serwis ciężarówek na drodze. Wezwij mobilny warsztat!

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Nasze fachowe wsparcie kierujemy również do klientów, którzy wykonują zlecenia transportowe w regionie Kilonii. Jest to miasto na prawach powiatu oraz stolica kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn.

Kilonię zalicza się do grona największych niemieckich miast. Miejscowość ta jest położona nad Zatoką Kilońską w południowo-zachodnim regionie Morza Bałtyckiego.

Jest to jeden z największych portów niemieckich oraz bałtyckich, więc nic dziwnego, że transport towarów z i do tego miasta jest dość mocno rozwinięty.

Nawet najlepiej zadbany pojazd ciężarowy albo zestaw TIR, może ulec nagłemu uszkodzeniu lub awarii na trasie z różnych przyczyn. Niezależnie od tego co spowodowało problem, oferujemy fachowe wsparcie polegające na naprawie bezpośrednio w terenie. Nasze pojazdy serwisowe są rozstawione przy głównych trasach i miejscowościach niemieckich, więc dojazd w region Kilonii nie zajmuje nam zbyt dużo czasu.

Posiadamy nowoczesne wyposażenie do skutecznej diagnostyki i naprawy pojazdów w terenie. W przypadku awarii należy skontaktować się z nami telefonicznie. Po ustaleniu zakresu awarii, zorganizujemy części zamienne i dojedziemy z nimi oraz z odpowiednim sprzętem na miejsce. Dzięki nam można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po dokonaniu naprawy.

Nasz całodobowy mobilny serwis TIR na terenie Kilonii i pozostałych regionów Niemiec, jest godny polecenia ze względu na liczne atuty. Warto zwrócić uwagę na to, że zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy mówią w języku polskim. Przekłada się to na fachową obsługę bez nieporozumień oraz na skuteczne likwidowanie standardowych i trudniejszych awarii. Zawsze istotna jest dla nas wysoka skuteczność i szybkie tempo realizacji zleceń naprawczych.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue