Kassel – serwis ciężarówek. Naprawiamy ciężarówki w Kassel.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje również fachowy mobilny serwis pojazdów w regionie miejscowości Kassel. Jest to niemieckie miasto posiadające prawa powiatu, znajdujące się w kraju związkowym Hesja. Jest to spora miejscowość, w której odnotowano znaczący rozwój wielu gałęzi przemysłu.

Dodatkowo przez miasto i jego okolice przebiegają ważne trasy. To dlatego ruch pojazdów ciężarowych w tym rejonie jest całkiem spory.

Nasze wsparcie polega na skutecznej naprawie terenowej pojazdu ciężarowego, który uległ awarii.

Dobrze jest posiadać nasz numer kontaktowy, ponieważ nawet w przypadku perfekcyjnej dbałości o pojazd, może on ulec nagłej awarii na trasie. Niezależnie od rodzaju i przyczyny uszkodzenia, gwarantujemy skuteczne usługi z zakresu naprawy pojazdów w terenie. W okolicach Kassel znajdują się nasze samochody serwisowe z częściami, sprzętem oraz fachowcami. Wystarczy kontakt telefoniczny, w ramach którego ustalimy jakie części i sprzęt musimy zabrać ze sobą.

Nasze nowoczesne wyposażenie umożliwia nam fachową diagnostykę i naprawę w terenie, po której można ruszyć w dalszą drogę bez konieczności martwienia się holowaniem zestawu TIR.

Nasza firma oferuje działalność całodobową w trybie 24/7 na terenie Kassel oraz pozostałych regionów i niemieckich miast. Członkowie naszego personelu mówią w języku polskim, więc nie trzeba obawiać się bariery językowej.

Wysokie i stale podnoszone kwalifikacje naszych pracowników pozwalają na efektywną i sprawną naprawę standardowych oraz bardziej złożonych usterek i awarii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na terenie Niemiec, gdy zajdzie taka potrzeba.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue