Serwis ciężarówek Hanower. Naprawiamy ciężarówki w terenie.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Hanower jest niemieckim miastem będącym stolicą kraju związkowego Dolna Saksonia, a także związku komunalnego Region Hanower.

Bardzo duże miasto i siedziba wielu firm oraz zakładów, które korzystają z transportu drogowego w celu dostarczania swoich produktów lub odbierania surowców z różnych miejsc.

Dodatkowo w pobliżu Hanoweru przebiega bardzo wiele istotnych tras związanych z transportem ciężarowym.

To dlatego w tym regionie krajowy i międzynarodowy ruch pojazdów ciężarowych i zestawów TIR jest bardzo duży.

Jesteśmy firmą, która przygotowała profesjonalną ofertę z zakresu serwisu i naprawy pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR w przypadku nagłej awarii w regionie Hanoweru. Posiadamy nowoczesne pojazdy serwisowe rozstawione przy głównych trasach i miejscowościach, w tym również w Hanowerze.

Samochody te wyposażone są w specjalistyczny sprzęt oraz własne źródła zasilania. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest bezproblemowe wykonywanie standardowych oraz bardziej skomplikowanych napraw i czynności diagnostycznych bezpośrednio na trasie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia rodzaju awarii i jej lokalizacji. Nasi pracownicy dojadą szybko na miejsce ze stosownym sprzętem i częściami. Oferujemy całodobową obsługę 24/7 przez cały rok.

Do grona naszych atutów należy zaliczyć nie tylko nowoczesne wyposażenie, ale również wysokie kwalifikacje doświadczonych mechaników zatrudnionych w naszej firmie. Dzięki takim atutom nasi pracownicy doskonale wiedzą jak dokonywać naprawy pojazdów ciężarowych i zestawów TIR bezpośrednio na trasie lub u klienta.

Nasi fachowcy posiadają doskonałą wiedzę i umiejętności niezbędne do standardowej diagnostyki oraz bardziej skomplikowanych napraw. Zawsze wykonujemy usługi w sposób dokładny i krótkotrwały. Po naszej pomocy można ruszyć w dalszą trasę bez potrzeby martwienia się czasochłonnym i kosztownym holowaniem.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue