Frankfurt nad Odrą – mobilna naprawa ciężarówek na drodze.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Nasza firma posiada szeroką ofertę usługową z zakresu serwisu pojazdów ciężarowych i TIR, które uległy nagłej awarii na trasie w Niemczech.

Obsługujemy między innymi region Frankfurt nad Odrą. Jest to bardzo ważne miasto położone przy granicy z Polską, przez które przebiegają kluczowe trasy istotne dla transportu ciężarowego.

Zapewniamy efektywne wsparcie, gdy dojdzie do nagłej awarii albo usterki na trasie. Radzimy sobie z tradycyjnymi oraz bardziej złożonymi i skomplikowanymi awariami pojazdów ciężarowych i zestawów TIR, niezależnie od marki i modelu pojazdu.

Nasze auta serwisowe znajdują się przy wielu niemieckich trasach, więc szybkie dotarcie w rejon Frankfurtu nad Odrą nie powinno być niczym dziwnym. W ramach kontaktu telefonicznego przyjmujemy zgłoszenie, ustalamy rodzaj awarii, lokalizację i zakres wykonywanych prac. Po przyjeździe naszych fachowców i naprawie, auto jest gotowe do dalszej eksploatacji bez potrzeby holowania do warsztatu.

Nasze usługi są realizowane w trybie całodobowym przez cały rok w rejonie Frankfurtu nad Odrą i nie tylko. Korzystamy z profesjonalnego wyposażenia do diagnostyki, naprawy i zasilania sprzętu w trasie. Dzięki wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, wszystkie usługi są realizowane dokładnie i w krótkim czasie.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue