Mobilny serwis TIR Düsseldorf – naprawa ciężarówek na drodze, parkingu.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Rejonem naszego działania jest również Dusseldorf.

Miejscowość ta posiada prawa powiatu, a także jest stolicą kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia. Jest to duże miasto położone w Niemczech zachodnich, które posiada spore znaczenie gospodarcze.

Spora liczba koncernów przemysłowych przekłada się na bardzo rozwinięty transport drogowy w tym regionie.

Nasza pomoc polega na naprawach pojazdów ciężarowych i zestawów TIR, które uległy uszkodzeniu na trasie.

Dojedziemy na parking, w dowolne miejsce, które umożliwi postój i szybką naprawę.

Jesteśmy godni polecenia, ponieważ oferujemy fachowe wsparcie niezależnie od rodzaju awarii i jej przyczyny. Posiadamy pojazdy serwisowe rozmieszczone w pobliżu miejscowości Dusseldorf. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem oraz posiadamy dostęp do różnych części zamiennych.

Po naszym przyjeździe i naprawie, można ruszyć w dalsza drogę bez konieczności zaprzątania sobie głowy uciążliwym i kosztownym holowaniem. Nasz sprzęt pozwala na efektywną diagnostykę i naprawę pojazdów bezpośrednio na trasie.

Działamy całodobowo w trybie 24/7 przez cały rok w Dusseldorfie oraz innych miejscowościach i regionach Niemiec. Zatrudniamy pracowników mówiących w języku polskim, więc nie trzeba niepokoić się różnymi nieporozumieniami powodowanymi przez nieznajomość języka niemieckiego.

Nasi mechanicy są wysoce wykwalifikowani, posiadają rozległą wiedzę i doskonałe umiejętności. To wszystko przekłada się na skuteczne naprawy wykonywane w krótkim czasie oraz w rozsądnej cenie.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue