Serwis ciężarówek Drezno. Naprawiamy ciężarówki, naczepy mobilnie.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

W naszej bogatej ofercie mogą Państwo również znaleźć profesjonalne usługi z zakresu mobilnego serwisu TIR w okolicach Drezna.

Jest to miasto we wschodnim regionie Niemiec będące stolicą kraju związkowego Saksonia.

Jest to spora aglomeracja będąca siedzibą wielu firm, a także stanowiąca ważny węzeł transportu drogowego.

Nasza firma zapewnia fachowe wsparcie w przypadku nagłej awarii pojazdu ciężarowego albo zestawu TIR na trasie w pobliżu Drezna.

Zachowanie naszych danych kontaktowych jest rozsądnym pomysłem, ponieważ nawet w przypadku wysoce zadbanych samochodów, należy się liczyć z możliwością wystąpienia nagłej awarii w terenie. Niezależnie od tego jaka jest to awaria oraz co ją spowodowało, zapewniamy skuteczne wsparcie związane z naprawą aut na trasie.

W regionie Drezna rozmieszczone są nasze pojazdy serwisowe ze sprzętem, częściami zamiennymi i mechanikami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w ramach którego określimy rodzaj i miejsce awarii oraz ustalimy jaki sprzęt i części zabierzemy ze sobą. Po naprawie można ruszyć w dalszą drogę, więc odpada konieczność uciążliwego i kosztownego holowania.

Zapewniamy całodobową realizację usług w Dreznie oraz innych regionach Niemiec. Nasi pracownicy mówią po polsku oraz posiadają wysokie kwalifikacje. Przekładają się one na doskonałą wiedzę, znajomość naprawianych pojazdów oraz na wysokie umiejętności naprawcze. To dlatego świetnie radzimy sobie zarówno ze standardowymi usterkami, jak również bardziej skomplikowanymi awariami.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue