Mobilny serwis TIR Dortmund i okolice. Naprawa ciężarówek w Dortmundzie.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Dortmund to miejscowość położona w zachodnich Niemczech, posiadająca prawa powiatu. Jest to największe miasto Zagłębia Ruhry, więc nic dziwnego, że stanowi znaczący ośrodek przemysłowy w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

Duża liczba firm i zakładów przemysłowych idzie w parze z licznymi węzłami kolejowymi i drogowymi, które odgrywają istotne role w tym regionie. Ogromne znaczenie przemysłowe sprawia, że ruch pojazdów ciężarowych na lokalnych drogach jest duży.

Rolą naszej firmy jest udzielenie pomocy w przypadku nagłej awarii takiego pojazdu albo zestawu TIR na trasie.

Warto zaopatrzyć się w nasze dane kontaktowe, ponieważ nawet najlepiej zadbany pojazd może ulec nagłej awarii. Niezależnie od przyczyny oraz typu awarii, zapewniamy fachową pomoc obejmującą naprawę samochodów na trasie.

W regionie Dortmundu rozlokowane są nasze samochody serwisowe ze sprzętem, mechanikami oraz częściami zamiennymi. Po kontakcie telefonicznym ustalamy rodzaj i miejsce awarii oraz określamy jakie części zamienne trzeba zorganizować. Posiadamy porządny sprzęt do diagnostyki i naprawy oraz własne zasilanie umożliwiające skuteczną pracę bezpośrednio w terenie.

Jesteśmy firmą oferującą usługi całodobowe przez cały rok (działalność w trybie 24/7) na terenie Dortmundu oraz w wielu innych regionach Niemiec. Nasi pracownicy są polskojęzyczni, więc nie trzeba martwić się nieporozumieniami spowodowanymi przez barierę językową. Wysokie kwalifikacje naszych fachowców sprawiają, że wszystkie naprawy wykonujemy skutecznie, niezależnie od stopnia złożoności problemu.

Dzięki naszej pomocy nie trzeba martwić się holowaniem zestawu TIR, ponieważ problem zostanie całkowicie zlikwidowany bezpośrednio w terenie.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue