Mobilny serwis TIR Brema i okolice. Naprawa ciężarówek w Bremie.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Brema jest miastem zlokalizowanym w północnych Niemczech i stanowi stolicę kraju związkowego Brema.

Jest to bardzo duży i ważny niemiecki ośrodek przemysłowy, a pobliski port Brema-Bremerhaven jest jednym z największych portów należących do Niemiec. Jest to również ważny ośrodek handlowy.

Nic więc dziwnego, że każdego dnia przez Bremę i jej okolicę przewija się wiele drogowych transportów ciężarowych. Oczywiście warto pamiętać, że pojazdy ciężarowe i zestawy TIR mogą ulec nagłej awarii na trasie.

W takim przypadku do akcji wkraczają nasi pracownicy.

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć profesjonalne oferty związane z serwisem i naprawą samochodów ciężarowych oraz zestawów typu TIR, gdy dojdzie w nich do jakiejś nagłej awarii. Obsługujemy rejon Bremy i okolic. Nasze pojazdy serwisowe znajdują się przy wielu głównych trasach, więc dotarcie na miejsce zgłaszanej awarii nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zasilaniem umożliwiającym wykonywanie napraw w terenie. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi awariami pojazdów.

Wystarczy kontakt telefoniczny, a po krótkim czasie dojedziemy na miejsce ze sprzętem oraz potrzebnymi częściami i udzielimy stosownej pomocy. Nasze usługi świadczymy całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i w późnych godzinach nocnych.

Istotną zaletą naszej firmy jest również to, że zatrudniamy mechaników posiadających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Atuty te przekładają się na skuteczne naprawianie samochodów ciężarowych i zestawów TIR bezpośrednio w terenie.

Nasi polskojęzyczni pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, które są stale poszerzane. Zawsze działamy w sposób skuteczny, precyzyjny i zajmujący jak najmniej czasu. Dzięki naszemu wsparciu nie trzeba martwić się holowaniem tylko po skończonej naprawie można od razu ruszyć w dalszą trasę. Oznacza to sporą oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue