Mobilny serwis TIR Berlin i okolice. Serwis i naprawa ciężarówek w Berlinie.

mobile

Naprawa ciężarówek na drodze

Naprawa naczep na terenie Niemiec

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do klienta

Wymiana sprzęgła

Naprawa silników

Wymiana piast

naprawa TIR

Berlin to stolica, największe miasto i jednocześnie kraj związkowy położony na terenie Niemiec. Jest to obecnie jedna z najważniejszych metropolii na całym świecie, a także niezwykle istotny węzeł komunikacyjny jeśli chodzi o Niemcy i Europę.

Mamy tutaj na myśli nie tylko komunikację powietrzną i kolejową, ale również drogową. To dlatego na lokalnych drogach można znaleźć sporo pojazdów ciężarowych i zestawów ciągników z naczepami (TIR).

Wiadomo nie od dziś, że nawet najlepiej zadbane pojazdy ciężarowe i zestawy TIR mogą ulec nagłej awarii na trasie. Nasza oferta z zakresu serwisu i mechaniki dotyczy skutecznej naprawy takich samochodów w rejonie Berlina.

Nasza firma posiada wiele pojazdów serwisowych z odpowiednim wyposażeniem, które umożliwia skuteczne wykonywanie usług bezpośrednio na trasie w miejscu pojawienia się awarii. Nasz polskojęzyczny personel ustala z klientem zakres awarii, a następnie dojeżdża na miejsce z wyposażeniem i niezbędnymi częściami. Zapewniamy fachową obsługę całodobową w tym zakresie.

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy mogą się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Atuty te przekładają się na doskonałą wiedzę i umiejętności z zakresu serwisu i naprawy ciągników siodłowych oraz naczep bezpośrednio na trasie. Członkowie naszego personelu świetnie radzą sobie z tradycyjnymi, jak również bardziej skomplikowanymi usterkami i awariami. Zawsze działamy precyzyjnie, ale jednocześnie bardzo szybko. Po naszej usłudze pojazd jest gotowy do dalszej jazdy, więc nie trzeba martwić się utratą czasu i pieniędzy związaną z holowaniem pojazdu albo całego zestawu do warsztatu stacjonarnego.

Naprawa ciężarówek 24h

Diagnostyka komputerowa

Naprawa skrzyni biegów

Mobilny serwis opon

Wymiana sprzęgła

Naprawa AdBlue